wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie

O firmie

Sklep Internetowy dostępny pod adresem internetowym www.teslasun.pl prowadzony jest przez AC GROUP ENTERPRISE Sp. z o.o., ul. Marsz. J. Piłsudskiego 74 lok. 320, 50-020 Wrocław, NIP: 8971856676, Numer KRS: 0000738971, REGON    380723304, posiadającą adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń j.w., adres poczty elektronicznej: biuro@acgroupenterprise.com, numer telefonu: +48512138210

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem magazynów energii powerwall Lenercom w Polsce oraz paneli słonecznych marki Tesla Sun na Europę. Posiadamy do dyspozycji 30 inżynierów departamentu R&D oraz dwie linie produkcyjne w strefie nowoczesnego parku technologicznego w Chinach, zdolne do realizacji zamówień  o dowolnej  wielkości. 


Nasze panele słoneczne wyróżniają się wysoką jakością, niezawodnością, 25-letnią gwarancją producenta, a także najwyższą mocą na rynku, pozwalającą na instalację większych elektrowni na mniejszych powierzchniach. 


Panele elastyczne o grubości zaledwie 3 mm są dostępne w dwóch popularnych wariantach mocy: 250 W oraz najmocniejsze aktualnie na rynku 300 W.

Poza elastycznyi panelami słonecznymi oferujemy również najnowocześniejsze inwertery o szerokim zakresie mocy, z wbudowanymi regulatorami MPPT, a także same regulatory.


Całość oferty uzupełniają baterie, stojaki montażowe, szafy na baterie słoneczne, akcesoria.


Nasze produkty posiadają wszystkie, niezbędne certyfikaty, natomiast produkcja odbywa się wg systemu ISO.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu